J. van der Meulen

classis: 's-Hertogenbosch
plaats: 's-Hertogenbosch
periode: 4 december 1921 - 11 juli 1926, 7 april 1946 - 1 januari 1958
 
Functies
1921 predikant 's-Hertogenbosch (GK)
1946 predikant 's-Hertogenbosch (GK)