afb.

Jan Gerits van Asten

± 1600 - 1655

Genealogie

Ten Cate

Johan van Asten

Geadmitteerd op 13 maart 1646 door de Raad van Brabant te 's-Gravenhage

Minuutakten. 1646-1655.
N.B. Gebonden in Inv. no. 2682. Hierin tevens een akte, die door deze notaris verkeerd is gedateerd in 1609 (bedoeld is vermoedelijk 1649) en een in het Frans gestelde akte, waarop een latere hand 1674 heeft geschreven.
De notariële archieven in Noord-Brabant door J.A. ten Cate ('s-Gravenhage 1957) 126, 430

Artikelen
1964

J.P.W.A. Smit

Het wapen van de Bossche notaris Johan van Asten
De Brabantse Leeuw 13 (1964) 17-23, 64

1967

A.F.N. van Asten

Van Asten's uit 's-Hertogenbosch
Gens Nostra 22 (1967) 120-122

Literatuur en bronnenpublicaties

H. Bots, J. Matthey, M. Meyer, Noordbrabantse studenten XLIV (1979) 160

Jan van Oudheusden en Harry Tummers, De grafzerken van de Sint-Jan te 's-Hertogenbosch (2010) III. 140-141

n: vermelding in een voetnoot